Kim jesteśmy?About us

Informacje

Wszyscy ludzie Pandy mają chyba tylko jedną wspólną cechę i przyświecający cel. Chodzi o profesjonalizm i oddanie sztuce filmowej przez cały ten proces od powstania pomysłu, aż po wykonanie ostatniego renderu z dopiskiem „final”.

W naszych szeregach znajdziecie scenarzystów, operatorów kamer i platform latających, montażystów, fotografów, animatorów, kolorystów, rysowników, reżyserów, a także osoby kierujące pracą na planie. Tak szeroki skład osobowy pozwala nam kompleksowo realizować nawet najbardziej złożone zlecenia, a nasi specjaliści mogą wykazywać się i skupiać na tym, co potrafią najlepiej, a nie być ludźmi „od wszystkiego (i od niczego)”.

Panda zajmuje się m. in. reportażami z różnych wydarzeń, materiałami z sesji fotograficznych, filmowaniem zawodów sportowych, wykonywaniem zleceń korporacyjnych i reklam, a także teledysków i animacji 2d.

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem realizacyjnym, który dopasowujemy do wymagań danego projektu, a to wszystko dzięki stałej współpracy z jednym z najlepiej wyposażonych rentali w Warszawie, firmą High Resolution Equipment, a także profesjonalnym kompleksem filmowym, Hollywood Studio.

Marcin Managing Partner
Nasz człowiek od marketingu i działań handlowych. Od 2012 roku związany z branżą reklamową, realizował projekty m.in. dla Komisji Europejskiej, FM Logistic, Panalpina.
Bartek Production Managing Partner
Pasjonat sprzętu i nowinek technicznych, operator DJI Ronin, montażysta z doświadczeniem na dużych planach oraz operator nauczony pracy dla gigantów, takich jak Adidas, czy Nike.
Wojtek DOP / Montażysta
Z zamkniętymi oczami posługuje się Adobe Premiere Pro oraz Final Cut Pro 7/X, nie obca jest mu operatorka, slidery, stabilizatory i drony, a w swoich dokonaniach ma m.in. 2 letnią praktykę jako operator kamery i realizator przy livestreamingu turniejów tenisowych ATP/WTA na całym świecie.
Mariusz Asystent Operatora Kamery / Otrzyciel
Doświadczony ekspert od takiego sprzętu jak kamery Arri, Red, czy Sony. Doskonale odnajduje się też w organizacji planu, ustawianiu scenografii i pracy światłem. Pracował dla takich agencji jak Proppeler, Lemon i Artcore dla klientów takich jak Nestle, Winiary, BZWBK, RedBull Mobile.
Jakub "Flint" Scenarzysta
Twórca tekstów, scenariuszy i pomysłów kreatywnych. Posiada doświadczenie w produkcji programów telewizyjnych, sprawnie porusza się też w branży reklamowej działając na zlecenie marek komercyjnych.
Jacek Dźwiękowiec / Asystent Planu
Student warszawskiej filmówki (montaż), członek TVPW, pracował w TVP INFO, a także przy produkcjach komercyjnych jako dźwiękowiec.
Dominik "Lazy" Aminator / Storyboarder
Wprawia obraz w ruch, rysuje storyboardy, reżyseruje, a także od czasu do czasu dzieli się swoją wiedzą i metodami pracy podczas szkoleń dla firm i grup z zakresu produkcji filmowo-telewizyjnej. Współpracował m.in. ze Studiem Miniatur Filmowych, Grupą Smacznego, czy Studio Pigeon. Twórca bajek animowanych.
Kuba Kolorysta
Człowiek nadający barw naszym produkcjom. Dotychczas pracował m.in. dla Mercedes Benz Polska, Microsoft, ISS Polska, Polskiej Misji Medycznej, a także przy postprodukcji filmu "Pół wieku poezji później" (uniwersum Wiedźmina).
Nasza obecność w mediach branżowych
Mówią o nas!
Nasze logo w specjalnym wydaniu Magazyn Filmpro / Jesień 2017. Zostaliśmy w ten sposób wyróżnieni jako partnerzy Hollywood Studio i High Resolution Equipment obok nas logo świetnych świetlików Openmedia.