Kimjesteśmy?O nas

Informacje

Wszyscy ludzie Pandy mają chyba tylko jedną wspólną cechę i przyświecający cel. Chodzi o profesjonalizm i oddanie sztuce filmowej przez cały ten proces od powstania pomysłu, aż po wykonanie ostatniego renderu z dopiskiem „final”.

W naszych szeregach znajdziecie scenarzystów, operatorów kamer i platform latających, montażystów, fotografów, animatorów, kolorystów, rysowników, reżyserów, a także osoby kierujące pracą na planie. Tak szeroki skład osobowy pozwala nam kompleksowo realizować nawet najbardziej złożone zlecenia, a nasi specjaliści mogą wykazywać się i skupiać na tym, co potrafią najlepiej, a nie być ludźmi „od wszystkiego (i od niczego)”.

Panda zajmuje się m. in. reportażami z różnych wydarzeń, materiałami z sesji fotograficznych, filmowaniem zawodów sportowych, wykonywaniem zleceń korporacyjnych i reklam, a także teledysków i animacji 2d.

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem realizacyjnym, który dopasowujemy do wymagań danego projektu, a to wszystko dzięki stałej współpracy z jednym z najlepiej wyposażonych rentali w Warszawie, naszą spółką córką – Panda Rent, a także profesjonalnym kompleksem filmowym, Hollywood Studio.

Marcin Co-Owner
Nasz człowiek od marketingu i działań handlowych. Od 2012 roku związany z branżą reklamową, realizował projekty m.in. dla Komisji Europejskiej, FM Logistic, Panalpina.
Bartek Co-Owner
Pasjonat sprzętu i nowinek technicznych, operator DJI Ronin, montażysta z doświadczeniem na dużych planach oraz operator nauczony pracy dla gigantów, takich jak Adidas, czy Nike.
Wojtek Co-Owner
Z zamkniętymi oczami posługuje się Adobe Premiere Pro oraz Final Cut Pro 7/X, nie obca jest mu operatorka, slidery, stabilizatory i drony, a w swoich dokonaniach ma m.in. 2 letnią praktykę jako operator kamery i realizator przy livestreamingu turniejów tenisowych ATP/WTA na całym świecie.
Mariusz Asystent Operatora Kamery / Otrzyciel
Doświadczony ekspert od takiego sprzętu jak kamery Arri, Red, czy Sony. Doskonale odnajduje się też w organizacji planu, ustawianiu scenografii i pracy światłem. Pracował dla takich agencji jak Proppeler, Lemon i Artcore dla klientów takich jak Nestle, Winiary, BZWBK, RedBull Mobile.
Jakub "Flint" Reżyser/Scenarzysta
Twórca tekstów, scenariuszy i pomysłów kreatywnych. Posiada doświadczenie w produkcji programów telewizyjnych, sprawnie porusza się też w branży reklamowej działając na zlecenie marek komercyjnych.
Kuba Kolorysta
Człowiek nadający barw naszym produkcjom. Dotychczas pracował m.in. dla Mercedes Benz Polska, Microsoft, ISS Polska, Polskiej Misji Medycznej, a także przy postprodukcji filmu "Pół wieku poezji później" (uniwersum Wiedźmina).
Nasza obecność w mediach branżowych
Mówią o nas!
Nasze logo w specjalnym wydaniu Magazyn Filmpro / Jesień 2017. Zostaliśmy w ten sposób wyróżnieni jako partnerzy Hollywood Studio i High Resolution Equipment obok nas logo świetnych świetlików Openmedia.